Hakkımızda

Günümüzde bir çok resmi devlet dairesi ile ve özel kurumlarla olan işlerimizi telefonda görüşerek hallediyoruz. Günün yoğunluğundan şubeye merkeze gitmek yerine telefonla müşteri temsilcisine bağlanarak sorunumuzu çözüme kavuşturmak bizlere inanılmaz vakit kazandırıyor. Neredeyse artık telefon ve internet üzerinden verilen hizmetler sayesinde hiç şubeye gerek kalmıyor.

Çalıştığımız bankayı, kullandığımız operatörün çağrı merkezini veya herhangi bir kurumsal imaja sahip yeri aradığımızda bizi ne yazık ki direkt olarak bir birey karşılamıyor. Karşımıza çıkan ses santralin sesi oluyor. Santralde de hangi tuşa basacağımızı dinlemek hem uzun zaman alıyor hem de bazı karışıklıklar yaşayıp dakikalarca müşteri temsilcisine bağlanamama gibi bir sorun doğuruyor.

kredikartimusterihizmetleri.com web sitemizde milyonlarca insanın yaşadığı bu sıkıntıya çözüm olmak için bir çalışmaya imza atıyoruz. Sitemizde yer alan bankaların – firmaların çağrı merkezlerini tek tek arayarak direkt olarak hızlı bir şekilde nasıl müşteri temsilcisine bağlanılacağını keşfediyoruz ve bunu sizlere paylaşıyoruz.

kredikartimusterihizmetleri.com da göreceğiniz bilgiler sizlere yararlı olabilmek adına geniş bir ekip ile tüm firmalar tek tek aranarak hazırlanmıştır. Bu devasa arşiv hazırlanırken en ufak bir hata dahi olmaması için titizlik gösterilmiştir. Fakat bunca dikkatli çalışmamıza rağmen yine de paylaşılan bilgilerin yüzde yüz doğruluğunu garanti edememekteyiz. Garanti edemeyişimizin iki sebebi var. Birincisi, bizlerin gözünden kaçmış bir nokta olabilir. İkincisi aradan geçen süre zarfında ilgili firmanın santral sisteminde güncelleme yenileme yapılmış olabilir.

Sizde arama kutusuna nereyle iletişim kurmak istiyorsanız adını yazarak hem çağrı merkezi numarasına hem de müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde nasıl bağlanabileceğiniz ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Hakkımızda

  1. Armada Avm Mavi mağazası Müdürü Tuğba hanım .Onaylanmasına rağmen pantolonun mağazada değişimi yapılmaması .Telefon görüşmelerinde mağazamıza gelip yeni ürünü alabilirsiniz sayım ve stoklarımıza işlenmiştir denilmiş mağazaya gittiğimizde onaylanmadı denilmiştir .En kısa zamanda olayın incelenip ilgili personelin uyarılıp ürünün değişim için telefon ve mail adresime bilgi verilmesini rica ederim.iyi çalışmalar dilerim.

  2. hayrettin ertürk

    Aralık 31, 2015 — 15:22

    gaziemir nevzat onay dan aldıgım pierre cardın marka deri çeketi bir sene içerisinde 3 kere geriye verdım deridekı renk atmasından ve derının açılmasından kaynaklı her gıtınınde 1 ay da geldi ceket bır turlu gıymek nasıp olmadı zaten bır hafta gıyebılıyorum ceketı rengı atıyo derı bozuluyor.ve bana yagmaurda gıyme dıyolar zaten yağmurda giymıyorumda yazın giymek ıcınde almadım ben bunu ve zaten adam akıllı gıymek nasıp olmadı.en son gene ceket geldıgınde boyanıp gelecekse dedım getırmeyın dedım fakat gene derı ceket boyatılıp gelmıs boyatacak olsam kendım boyatırım 600 lıraya ceket aldık giyemedık gene utanmadan boyanıp gelmıs. şikayet etmeye kalktım gazıemır nevzat onayı aradım onlar bız bısey yapamıyoz pierre cardının urunu bu dıyo tuketıcı haklarına basvur dıyo satmasını bılıyolar.pieerre cardını araıyorum bizim mağazamızdan almamıssınız diyolar bişey yapamayız diyolar ceket gerıye gelmıs nevzat onaydan almamı beklıyolar bende ceketı almayacagımı soyledım alsam ne olacak alcam bı hafta sonra gene aynı allah belasını versınler adımımı atmam bıdaha nevzat onaya satarken satıyolar madem garantısını veremıyosun satmayacaksında ozaman nevzat onay.mağdur olan biziz allah belasını versın

  3. MKV Reklam Tasarım Promosyon Çankaya olarak görünen firma kaydının kapatılmasıno talep ediyoruz.

  4. giresunda işi gucu olmiyan asla almiş olduğu urunlerin parasini ödemiyecek iki tane yanimda çalişan eski elemanlarima 5000 deyerinde urun verildi benimde iki tane iş yerim var ben 900 tl teve alamadim kefil istediler çunku adres tesbiti yapan arkadaşlar komisyon aliyorlar işi gucu olmiyanlara onay veriyorlar inşalah patronlar bunu dikate alirlar 05321732244

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir